Powiedz nam, jak mamy się z Tobą skontaktować

  Zgoda w celach marketingowych

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu przez Wawel Service Deweloper Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Plac Na Groblach 21, 31-101 Kraków oraz podmioty powiązane kapitałowo lub osobowo w celu otrzymywania na wskazany powyżej przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu informacji handlowych (tj. ofert, informacji o  produktach i usługach, promocjach, nowościach, planowanych wydarzeniach i konkursach, itp.). Wiem, że zgoda jest dobrowolna, ale niezbędna do realizacji ww. celu (jej brak uniemożliwi kontakt ze mną). Wiem, że zgodę mogę wycofać w każdym momencie kontaktując się za pośrednictwem sprzedaz@wawel-service.pl.

  Zgoda do celów złożenia oferty przez spółkę

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany powyżej przeze mnie adres e-mail informacji handlowych (tj. ofert, informacji o produktach i usługach, promocjach, nowościach, planowanych wydarzeniach i konkursach, itp.) od Wawel Service Deweloper Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Plac Na Groblach 21, 31-101 Kraków oraz podmiotów powiązanych kapitałowo lub osobowo. Wiem, że zgoda jest dobrowolna, ale niezbędna do realizacji ww. celu (jej brak uniemożliwi kontakt ze mną). Wiem, że zgodę mogę wycofać w każdym momencie kontaktując się za pośrednictwem sprzedaz@wawel-service.pl

  Chcę otrzymywać na mój numer telefonu oferty oraz informacje o promocjach

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany powyżej przeze mnie numer telefonu informacji handlowych (tj. ofert, informacji o produktach i usługach, promocjach, nowościach, planowanych wydarzeniach i konkursach, itp.) od Wawel Service Deweloper Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Plac Na Groblach 21, 31-101 Kraków oraz podmiotów powiązanych kapitałowo lub osobowo. Wiem, że zgoda jest dobrowolna, ale niezbędna do realizacji ww. celu (jej brak uniemożliwi kontakt ze mną). Wiem, że zgodę mogę wycofać w każdym momencie kontaktując się za pośrednictwem sprzedaz@wawel-service.pl.